درباره بلوط

در ذهن خیلی از ما مفهوم پس‌انداز و سرمایه‌گذاری با مبالغ زیاد گره خورده. بلوط به شما این امکان رو میده که با مبالغ کم پس‌انداز کنید و با استفاده از سرمایه‌گذاری ارزش پس‌انداز خودتون رو در طول زمان حفظ و حتی بیشتر کنید؛ همچنین اگه به پس‌انداز کردن عادت ندارید، بلوط با خودکارسازی فرایند پس‌انداز می‌تونه به شما کمک کنه.

اپلیکیشن بلوط توسط شرکت «مدیریت ثروت هوشمند بلوط» توسعه داده شده. خدمات این شرکت با نظارت سازمان بورس و اوراق بهادار ارائه میشه. بلوط به کمک شرکت‌های همکارش تلاش می‌کنه فرایند پس‌انداز و سرمایه‌گذاری رو تسهیل کنه. در بلوط می‌تونید پول‌های خودتون رو حتی اگر کم باشن به صورت خودکار پس‌انداز و سرمایه‌گذاری کنید. بلوط با موسسات مالی و بانک‌های زیادی همکاری داره، از موسسات مالی دارای مجوز از سازمان بورس و اوراق بهادار که با بلوط همکاری دارن، می‌تونیم به شرکت سبد گردان سهم آشنا و شرکت کارگزاری مهرآفرین اشاره کنیم.

برای استفاده از خدمات بلوط اول باید با شماره همراه خود یک حساب کاربری ایجاد کنید. توجه کنید که طبق قوانین بانکی کشور شماره همراهی که وارد می‌کنید، باید به نام خودتون باشه. برای شروع پس‌انداز بعد از ایجاد حساب کاربری کافی است اطلاعات هویتی مثل کد ملی، تاریخ تولد، و شماره شبای حساب بانکی خودتون رو وارد کنید. برای سرمایه‌گذاری، وارد کردن کد سجامی لازمه. شما می‌تونید کد سجام خود رو با استفاده از بلوط و به صورت غیرحضوری دریافت کنید.

هزینه استفاده از خدمات بلوط در بخش‌های مختلف به شرح زیر است:
1- برداشت پس‌انداز خودکار مبلغ 350 تومان که مبلغ ارزش افزوده نیز به آن اضافه ‌می‌شود.
2- برداشت از قلک 0.02 مبلغ برداشت با کف 1000 تومان و سقف 8000 تومان که مبلغ ارزش افزوده نیز به آن اضافه می‌شود.
3- ثبت درخواست خرید و فروش صندوق مبلغی معادل 0.004 مبلغ با کف 3 هزار تومان و سقف 200 هزار تومان کارمزد داره، که به این مبالغ ارزش افزوده نیز اضافه می‌شود.

به این دلیل که وارد کردن اطلاعات شخصی، باعث بالا رفتن امنیت حساب کاربری می‌شه. در این صورت اگر رمز عبور خودتون رو فراموش کردید، می‌تونید به آسونی اون رو بازیابی کنید. همچنین با توجه به قوانین بانکی کشور، وارد کردن این اطلاعات برای فعال‌سازی قلک بلوط و انجام تراکنش‌های مالی لازمه.

بله اطلاعات مالی و شخصی شما کاملاً امنه و تنها توسط شما قابل رویت خواهد بود.

اگه جواب سؤال خودتون رو پیدا نکردید، از طریق پشتیبانی آنلاین در قسمت تنظیمات اپلیکیشن و یا پشتیبانی شرکت بلوط به شماره 02191073656 تماس بگیرید و با ما در ارتباط باشید.