پس‌انداز

پس‌انداز در بلوط به 2 صورت امکان‌پذیره. پس انداز خودکار و شارژ مستقیم.

اگر کمی فراموش کارید یا مشغله‌هاتون زیاده، با فعال کردن قابلیت پس‌انداز خودکار و انجام تنظیمات اون، به بلوط امکان بدید تا به صورت خودکار برای شما پس‌انداز کنه. این پس‌انداز می‌تونه در بازه‌های زمانی روزانه، هفتگی یا ماهانه و با مبلغ دلخواه شما باشه.

با توجه به محدودیت بانک مرکزی، سقف مجاز پرداخت اینترنتی روزانه برای هر کارت بانکی و هر کد ملی، مبلغ 100 میلیون تومانه.

شما می‌تونید با مبلغ 50000 تومان پس‌انداز رو شروع کنید.

بلوط ارزش پس‌انداز شما رو با استفاده از سرمایه‌گذاری اون در انواع صندوق‌های سرمایه‌گذاری حفظ می‌کنه. در حال حاضر بسته به انتخاب شما، امکان سرمایه‌گذاری در صندوق‌های درآمد ثابت با ریسک کم، صندوق‌های مختلط با ریسک و بازده متوسط و صندوق‌های سهامی با بازده و نوسانات بالا وجود داره.

در حال حاضر امکان پس‌انداز خودکار تنها از یک حساب وجود داره؛ اما در آینده نزدیک امکان تعریف حساب‌های متعدد با بازه‌های زمانی و مبالغ مختلف ایجاد خواهد شد.

به منوی تنظیمات اپلیکیشن برید و در قسمت حساب بانکی متصل، حذف حساب بانکی رو انتخاب کنید.

هروقت که بخواید می‌تونید با ورود به قسمت پس‌انداز خودکار، مبلغ و بازه زمانی و حساب متصل خودتون رو تغییر بدید.

در حال حاضر بلوط برای ارائه سرویس «پس‌انداز خودکار» با بانک‌های ملت، ملی، آینده، سامان، پارسیان، دی، ایران‌زمین، سرمایه، اقتصاد نوین، پست بانک، کشاورزی، مهر ایران، سینا، تجارت، بلوبانک و حساب دیجیتال بانک پاسارگاد همکاری می‌کنه. شما می‌تونید با حساب خود در هر یک از این بانک‌ها از قابلیت پس‌انداز خودکار استفاده کنید.

1- حساب جاری نباشه
2- حساب مشترک نباشه
3- حساب زیر ۱۸ سال نباشه
4- رمز دوم پویا فعال باشه
5- شماره موبایل ثبت شده در بلوط با شماره موبایل ثبت شده در بانک برای حساب باید یک‌سان باشد

اگه جواب سؤال خودتون رو پیدا نکردید، از طریق پشتیبانی آنلاین در قسمت تنظیمات اپلیکیشن و یا پشتیبانی شرکت بلوط به شماره 02191073656 تماس بگیرید و با ما در ارتباط باشید.