واریز و برداشت

برداشت وجه از قلک بلوط 24 ساعت پس از واریز قابل انجامه. فروش واحدهای صندوق هم ترجیحا طبق دوره ماندگاری که 60 روزه انجام بشه بهتره تا سود کامل بهتون تعلق بگیره.

معمولا بین 3 تا 7 روز کاری زمان می¬بره تا مبلغ موردنظر به حساب سجامی سرمایه‌گذار واریز بشه.

این امکان به دو صورت وجود داره: ۱) پس از انتخاب صندوق موردنظر: به صورت آنلاین و از طریق پرداخت الکترونیکی، وجه موردنظر پرداخت بشه. ۲) از طریق موجودی قلک: در حال حاضر امکان افزایش موجودی قلک از طریق پس‌انداز خودکار وجود داره.

برای ثبت‌نام در بلوط نیازی به کد سجامی نیست؛ اما برای شروع سرمایه‌گذاری به کد سجامی نیاز دارید.

در صورتی که شماره شبای شما از قبل ثبت و تأیید شده باشه، مبلغ موردنظر حداکثر 1 روز پس از درخواست، به حساب شما واریز می‌شه. دقت کنید که حساب شبا باید به نام خود شما باشه.

بله، بلوط در هر درخواست برداشت وجه از قلک، مبلغی رو به عنوان کارمزد از کاربر دریافت میکنه. این مبلغ 0.02 مبلغ برداشتی با کف 1000 تومان و سقف 8000 تومان هست که مبلغ ارزش افزوده به آن اضافه می‌شود.

۱) حساب جاری نباشه. ۲) حساب مشترک نباشه. ۳) حساب زیر 18 سال نباشه. ۴) رمز دوم پویا فعال باشه. ۵) شماره ثبت شده در بلوط با شماره ثبت شده برای حساب باید یکسان باشد.

اگه جواب سؤال خودتون رو پیدا نکردید، از طریق پشتیبانی آنلاین در قسمت تنظیمات اپلیکیشن و یا پشتیبانی شرکت بلوط به شماره 02191073656 تماس بگیرید و با ما در ارتباط باشید.